Referencje
Ośrodek piłkarski Sielanka Sport Center otrzymał rekomendację UEFA, dzięki której stał się jedną z polskich baz pobytowych dla finalistów turnieju UEFA EURO 2012. Dlaczego otrzymaliśmy rekomendację?
Więcej 
Informacje ogólne
Sielanka Sport Center to nowoczesny ośrodek treningowy z pełną infrastrukturą piłkarską oraz szeroką ofertą sportowo-rekreacyjną. Obiekt został wpisany na listę rekomendowanych baz pobytowych dla uczestników turnieju UEFA EURO 2012.
Więcej 
Lokalizacja
Sielanka Sport Center to położony na południe od Warszawy, ponad 100-hektarowy ośrodek sportowo-wypoczynkowy, usytuowany pomiędzy malowniczą doliną rzeki Pilicy i starodrzewem Puszczy Stromeckiej.
Więcej 
Zaplecze treningowe
Federacje piłkarskie, które wizytowały nasze obiekty, szczególnie doceniały kompleksowość oferty Hotelu.
Więcej 
Zakwaterowanie drużyn piłkarskich
Wszystkie drużyny piłkarskie przebywające w Sielanka Sport Center mają do dyspozycji pełną infrastrukturę Hotelu Sielanka nad Pilicą****. Dowiedz się więcej na temat zakwaterowania.
Więcej 
Centrum konferencyjno-szkoleniowe
Do dyspozycji sztabów szkoleniowych i drużyn piłkarskich oddajemy nowoczesne centrum konferencyjne, obejmujące 5 sal szkoleniowo - konferencyjnych o łącznej powierzchni 241 m.kw.
Więcej 
Odnowa biologiczna
Po intensywnym treningu, drużyny sportowe mogą skorzystać z pomieszczeń odnowy biologicznej. Zewnętrzna i wewnętrzna strefa relaksu, hydromasaże, sauny i gabinety masażu to tylko fragment naszej oferty.
Więcej 
A po treningu...
Nawet najwięksi entuzjaści piłki nożnej muszą czasem od niej odpocząć. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz atrakcji, które urozmaicą czas wolny od treningów i sesji teoretycznych.
Więcej 
Gościli u nas
Znakomita infrastruktura treningowa i wysoki standard pobytu w Sielanka Sport Center zostały docenione przez wiele klubów piłkarskich. Na terenie Sielanki do meczów w ramach UEFA EURO CUP 2012 przygotowywała się Reprezentacja Chorwacji. Gościliśmy polskie i zagraniczne kluby piłkarskie, a na centralnym boisku odbyło się kilkanaście meczów towarzyskich. Sprawdź, które zespoły trenowały na naszych obiektach?
Więcej 
Wydarzenia
Kwiecień 2019
Nd Po Wt Śr Cz Pt So
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

Newsletter

Aby usunąć adres z bazy subskrybentów skontaktuj
się z administratorem.

Gościli u nas:

Kontakt:
Nr tel. 515 080 000
E-mail: michal.mystkowski@verbumpr.pl