Jeździectwo
Ośrodek jeździecki Farma Sielanka to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki współczesnej wzajemnie się przenikają. Osiąganie najwyższego poziomu w sztuce jeździeckiej i wyjątkowa troska o konie z jednej strony, z drugiej zaś dbałość o zadowolenie naszych gości oraz możliwość obcowania z dziełami artystów w przepięknych plenerach Doliny Pilicy to coś, co wyróżnia nasz ośrodek.
Więcej 
Kajakarstwo
Czysta woda, piaszczyste dno, urokliwe plaże i wielkie bogactwo nieskażonej przyrody czynią z Doliny Pilicy jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Pomimo bliskości dużych aglomeracji Warszawy i Łodzi, Pilica wciąż pozostaje dziewicza, a spotkanie innych kajakarzy jest prawdziwą rzadkością.
Więcej 
Nordic walking
W obrębie Farmy Sielanka wytyczone zostały piękne trasy do pieszych wycieczek, idealne na relaksacyjne spacery lub bardziej wyczynowe marsze przy użyciu kijków do tzw. Nordic Walking.
Więcej 
Kolarstwo turystyczne
Wycieczki rowerowe w malowniczej dolinie Pilicy to frajda nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla wyczynowców szukających ciekawych i urozmaiconych tras.
Więcej 
Siatkówka plażowa
Bezpośrednio przy Hotelu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, które w sezonie jest dostępne nieodpłatnie dla gości hotelowych. Szczegółowych informacji udziela recepcja. Tam też można wypożyczyć odpowiedni sprzęt.
Więcej 
Wędkarstwo
Miłośników wędkarstwa zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności na sielankowych, zarybionych stawach. Malownicze urozmaicenie terenu, bezpośredni kontakt z naturą oraz cisza to to, co entuzjaści tego sportu lubią najbardziej. A ryby? Nawet początkujący adepci nie wrócą z wędkarskiej wyprawy z pustą siatką!
Więcej 
Wydarzenia
Kwiecień 2019
Nd Po Wt Śr Cz Pt So
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    

Newsletter

Aby usunąć adres z bazy subskrybentów skontaktuj
się z administratorem.

Gościli u nas:

Kontakt:
Nr tel. 515 080 000
E-mail: michal.mystkowski@verbumpr.pl